• On-line školské kolo anglickej olympiády

• Pred Vianocami prebehlo on-line školské kolo anglickej olympiády.

1.kategória (5.-7.ročník)

1.miesto: Natália Krnáčová 7.A

2.miesto: Terézia Paučová 7.A

3.miesto: Daniel Očenáš 7.B

2.kategória (8.-9.ročník)

1.miesto: Bibiána Melichová 9.A

2.miesto: Margaréta Fabriková 8.B

13.januára nás budú reprezentovať v on-line okresnom kole

Natália a Bibiána.

Držíme im palce

• Návrat do školy po vianočných prázdninách

• Vážení rodičia,

vzhľadom na zhoršenie epidemiologickej situácie v súlade s informáciami, ktoré má škola k dnešnému dňu k dispozícii a po dohode s naším zriaďovateľom Mestom Hriňová Vám predkladáme informácie k návratu žiakov a detí MŠ do školy od 11. januára, kedy končia vianočné prázdniny.

Od 11.1.2021 do 15.1.2021

• MŠ nebude v prevádzke, rodičia majú nárok na pandemickú OČR. Pre rodičov kritickej infraštruktúry (zdravotníci, policajti, hasiči, vojaci...) a rodičov, ktorým povaha práce neumožňuje prácu z domu bude v prevádzke MŠ Janka Kráľa. Záujem prosíme nahlásiť p. Malčekovi-ZRŠ alebo triednej učiteľke. Viac na stránke mesta tu.
            • ZŠ – 1.- 2. stupeň  bude pokračovať v dištančnom spôsobe výučby. (Bližšie informácie ohľadom vyučovacieho procesu dostanú rodičia a žiaci prostredníctvom EduPage, príp. od svojich triednych učiteľov).

Od 18.1.2021 do 22.1.2021

• MŠ v prevádzke po testovaní zamestnancov. Prosíme rodičov, aby zvážili riziká a službu MŠ využili len tí, ktorí ju skutočne potrebujú.
            • ZŠ -  1. stupeň – vyučovací proces prezenčnou formou po testovaní jedného rodiča a zamestnancov školy (Testovanie víkend pred nástupom, ešte upresníme.)
            • ZŠ – 2. stupeň – vyučovací proces dištančnou formou.

Od 25.1.2021 je predbežne plánované

• MŠ v prevádzke po pretestovaní
            • ZŠ 1. stupeň – vyučovací proces prezenčnou formou  po pretestovaní jedného rodiča a zamestnancov (Testovanie v telocvični víkend pred nástupom, ešte upresníme.)
            • ZŠ 2. stupeň – vyučovací proces prezenčnou formou  po testovaní jedného rodiča a zamestnancov (Testovanie v telocvični víkend pred nástupom, ešte upresníme.)

Zároveň je potrebné zdôrazniť, že tieto podmienky sú predbežné a závisieť budú od vývoja situácie. Lokálne podmienky navyše môže zmeniť alebo upraviť RÚVZ.

Viac informácií nájdete na stránke MŠVVaŠ SR.

Informácie ohľadom nástupu do školy budeme priebežne aktualizovať, podľa aktuálnej epidemiologickej situácie.