• Upozornenie

• Vážení rodičia

Vzhľadom na zhoršujúcu sa epidemiologickú situáciu a predchádzanie vzniku a šírenia ochorení spôsobených novým koronavírusom Vás žiadame o dôsledné sledovanie zdravotného stavu svojich detí (náhly nástup aspoň jedného z týchto príznakov: horúčka, kašeľ, bolesti hrdla, nádcha, dýchavičnosť) a v prípade objavenia sa príznakov vykonať samotest a bez meškania telefonicky kontaktovať ošetrujúceho lekára. V prípade pozitívneho výsledku samotestu urýchlene informovať triedneho učiteľa, aby sme vedeli okamžite reagovať na vzniknutú situáciu a prijať potrebné opatrenia. V prípade zistenia príznakov ochorenia počas vyučovacieho procesu bude rodič telefonicky informovaný a bezodkladne si príde prevziať dieťa.

Za pochopenie ĎAKUJEME.

• Sládkovičova Radvaň

• V pondelok 20. septembra 2021 sa v Banskej Bystrici konalo krajské kolo súťaže v umeleckom
            prednese Sládkovičova Radvaň. Do tohto kola sa cez školské, okresné a oblastné kolá prebojovali
            dvaja žiaci našej školy – žiak 5.A Lukáš Iľčík a deviatak Filip Lašák. Obaja v tejto krajskej súťaži podali
            výborné výkony. Lukáš Iľčík postupuje ďalej do celoslovenského kola, ktoré sa nazýva Hviezdoslavov
            Kubín a koná sa v Dolnom Kubíne na Orave. Všetci mu gratulujeme k tomuto skvelému výsledku
            a veríme, že aj v najvyššom kole bude naďalej úspešne reprezentovať svoje recitátorské nadanie aj
            našu školu.

• Upozornenie k samotestovaniu

• Testovanie sa realizuje v súlade so ŠKOLSKÝM SEMAFOROM  v nedeľu alebo v pondelok ráno pred nástupom do školy a kedykoľvek, keď žiak prejavuje jeden z príznakov ochorenia COVID-19.

Zákonný zástupca škole potvrdzuje vykonanie poskytnutého testu, prostredníctvom EDUPAGE, e-mailu alebo smsky.

Výsledok testu škole oznamuje len v prípade, že bol žiak pozitívny a zostáva doma.