• Pozdravujem Vás, milí moji štvrtáci!

Chcem vás pochváliť za vašu usilovnosť pri domácom učení a o vašu spätnú väzbu. Posielam vám učivo a úlohy na týždeň od 11. mája do 15 . mája. Učivo na každý deň vám budem posielať denne v edupage - nájdete ho v správach - je to obálka vpravo hore. Okrem neho vám budem posielať v edupage aj cvičenia, rozcvičky a domáce úlohy. Preto: BUĎTE DENNE PRIHLÁSENÍ V EDUPAGE!!! SLEDUJTE A RIEŠTE ZADANÉ ÚLOHY!!!!!

Vlastiveda

- opakovanie učiva : Opakovanie Od Hornádu po Dunajec - učebnica str. 77- 79

Domáca úloha naďalej platná: PROJEKT O HRIŇOVEJ - poloha, prírodné, kultúrne zaujímavosti, históriu, významné osobnosti ai. zaujímavosti, ktoré o Hriňovej nájdeš a dozvieš sa o nich. Projekt musí byť tebou napísaný a samozrejme musíš o ňom vedieť vlastnými slovami porozprávať.

Ak sa chceš otestovať, nejaké testy som poslala na www.bezkriedy.sk.

Čítanie

Čítaj nielen z učebnice, ale prečítaj si aj nejakú zaujímavú knižku, o ktorej mi potom budeš rozprávať, keď sa uvidíme.

Učebnica str. 112: Text Zo života zrkadiel- okrem prečítania si článku, urob si aj úlohy pod textami.

Matematika

Tento týždeň budeme mať NÁSOBENIE A DELENIE 10,100 A 1000  prostredníctvom videí v edupage.

Pracovný zošit str. 52,53,54,55.

Učebnica str. 58/1,2,3,5,6,7,8

Učebnica str. 59/1,2,3,5,6

Slovenský jazyk

Tento týždeň sa budeme venovať novému učivu - SLOVESNÉ ČASY - prezentácie učiva, úlohy nájdeš v edupage!!!!

PRÍTOMNÝ ČAS

Učebnica str. 112, 113/4a - odpíš poučky

Učebnica str. 112/2; str. 113/2,3,4,5,6,7,B - domáca úloha

MINULÝ ČAS

Učebnica - str.114/1 - odpíš poučku

Učebnica str. 114/2,3,5,6,A

BUDÚCI ČAS

Učebnica str. 115/2,3 - odpíš poučku

Učebnica str. 115/4, 5,6, A - domáca úloha

Videá o precvičovaní slovies, ich gramatických kategórii nájdeš vo videách v edupage.

Prajem Vám veľa zdravia a chuti pri domácom učení. Verím, že sa čoskoro uvidíme. Zatiaľ sa majte krásne.

S pozdravom Vaša pani učiteľka Martina Skučková

Oznam č.1: Pani učiteľka Kamenská vám poslala zadanie z prírodovedy v programe Alf, ktorý nájdete na školskej stránke ako Alf online testovanie. Stačí, keď si kliknete na svoje meno.

Oznam č. 2: Posielam vám web stránku a prihlasovacie heslo pre našu triedu: www.bezkriedy.sk; prihlasovacie heslo je 7pWQKad.
      Na tejto stránke nájdete množstvo materiálov a pracovných listov, ktoré vám môžu pomôcť pri vašom domácom učení. Musíte sa tam však zaregistrovať. Táto stránka je na spestrenie vášho domáceho učenia.