• Týždeň farieb

• Tento týždeň zažiarila naša škola rôznymi farbami krojov.
            Opäť si spestrime ďalší týždeň vo farebnom oblečení.
            Fotografie kolektívov a jednotlivcov prosím posielajte na mailovú adresu
            ruggeri.skola@gmail.com

• EnglishStar

• 15 žiakov našej školy sa zúčastnilo súťaže EnglishStar.

Úspešnými riešiteľmi našej školy sú v kategórii 8.ročník:

1.miesto - Barbora Trebuľová 100%

2.miesto - Ema Hukelová 93%

3.miesto - Tomáš Krahulec 90%

+ Samuel Fatih Machava 87%

Úspešnými riešiteľmi našej školy sú v kategórii 6.ročník:

1.miesto - Alena Margherita Ruggeri 96%

2.miesto - Daniela Korená + Lívia Fudalyová 92%

3.miesto - Martin Hronček 87%

+ Frida Kuclichová 85%

Všetkým srdečne gratulujeme.

• Letná škola Spojenej školy v Detve

• Posledný júnový týždeň Spojená škola v Detve organizuje Letnú školu pre záujemcov o technické a ekonomické profesie.
            Letná škola sa bude konať 27.06- 29.06 2023 v priestoroch Spojenej školy v Detve. Podujatie je určené pre žiakov 5. - 8.ročníka ZŠ.
            Žiaci sa môžu zúčastniť podujatia v ľubovoľný deň, alebo aj počas všetkých troch dní. Každý deň bude pripravený rôzny program.

Počas celej akcie je zabezpečený aj pedagogický dozor. V prípade záujmu sa akcie môžu zúčastniť aj rodičia.

Okrem trojdňovej akcie v júni Spojená škola ponúka nadstavbový program aj 3. a 4. júla. Tento program je zameraný na ekonomické aktivity a aktívne trávenie voľného času.

• DETSKÝ LITERÁRNY ZVOLEN 2023

• Ďalší úspech našej školy, siedmačky Nina Uhrinová a Gabriela Kmeťová zo 7.A triedy získali ocenenie za napísané dielo do  DETSKÉHO LITERÁRNEHO ZVOLENA.

Ceny si prišli vyzdvihnúť od Podpolianského osvetového strediska do Centra voľného času Domino vo Zvolene, kde sa konalo vyhodnotenie už 29. ročníka tejto súťaže.

Obom oceneným blahoželáme

• Robotická olympiáda

• Tak ako minulý rok nás opäť úspešne reprezentovali na robotickej olympiáde, organizovanej Strednou spojenou školou v Detve, Samuel Gallo a Daniel Očenáš, keď obsadili pekné 3. miesto.

Gratulujeme

• Medzinárodný deň detí - MŠ a II. stupeň

• Počas MDD k nám prišiel kynologický klub KK JLDog z Brezna s rôznymi ukážkami svojej práce. Sedem krásnych hafanov so svojimi majiteľmi nám predviedli poslušnosť aj akčné ukážky z obrany. A samozrejme, mohli sme si ich dosýta vymojkať, vyhladkať.

Za krásne doobedie aj za video a fotografie ďakujeme z celého srdca Jankovi Luptákovi a ostatným členom KK JLdog.