• Vážení rodičia,
            dôrazne Vás upozorňujeme a opakovane pripomíname povinnosti, ktoré beriete na vedomie
            podpisom pri preberaní testov.

- testovať žiaka v nedeľu, prípadne pri príznakoch ochorenia
            - nahlasovať triednemu učiteľovi použitie testu cez edu alebo telefonicky
            - používať samotest výlučne na testovanie žiaka

Ak nahlasovanie vykonaného testovania klesne pod 50%, MŠVVaŠ nám distribúciu testov
            pozastaví.

• Netradičná hodina telesnej výchovy KIN-BALL

• KINBALL – nová netradičná športová hra, kde proti sebe súťažia tri 4-členné družstvá.

• Nevyžaduje dlhé školenia – po 15 minútovom predstavení hry môžete začať hrať.
            • Jednoduché vybavenie – začať hrať je možné len s loptou a rozlišovacími dresmi.
            • Kin-ball zo svojej podstaty nezvýhodňuje žiadnu sociálnu skupinu.
            • V kin-balle nemožno získať výhodu na základe telesnej stavby hráčov.
            • Pozícia všetkých hráčov na ihrisku je na rovnakej úrovni.
            • Kin-ball je ideálna integračná hra pre športovcov s hendikepom.

Ďakujeme za spoluprácu  CVČ Junor Banská Bystrica, lektor:  Mgr. Julián Krull, PhD.