• Divínsky Boyard

• Po úspešnom absolvovaní semifinálového kola Divínskeho Boyardu postúpili žiaci našej školy do finále tohto podujatia. Finále sa konalo 14.9.2022 a naša škola postavila na štart štyri päťčlenné družstva. Naši žiaci si počínali veľmi dobre. V celkovom hodnotení si naša škola odniesla striebornú medailu a pohár za druhé miesto spomedzi šiestich finálových škôl. Okrem toho naše druhé družstvo obsadilo tretiu priečku zo všetkých dvadsiatich štyroch družstiev.  Súťažiacim gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

• Zapoj sa do zberu šípok

• Najšikovnejší jednotlivci získajú zaujímavé ceny a najlepšie triedy môžu získať výlet za objavovaním krás lesov a plodov Slovenska.

kontaktuj p.uč. J.Ruggeri

1. Žiaci prostredníctvom odovzdaných kilogramov šípok budú získavať finančné prostriedky pre svoju školu. Za každý vyzbieraný kilogram šípkových plodov škola dostane 0,50 €.
            2. Pre tri najlepšie triedy sú pripravené jednodňové výlety autobusom do Lesnej školy v Leviciach v správe štátneho podniku LESY SR, organizačnej zložky OZ Podunajsko spojené so zaujímavým programom a obedom v neďalekej reštaurácii.
            3. Najlepší zberači – jednotlivci budú vyhodnocovaní samostatne pre prvý a samostatne pre druhý stupeň. (1.miesto - fotoaparát, 2. miesto - luk, 3. miesto - kolobežka).
            4. Každý, kto sa zúčastní projektu, získa malý darček ako odmenu na pamiatku a každý žiak, ktorý nazbiera viac ako 10 kg šípok, dostane ešte cenu naviac.
          • Naše futbalistky MFK Spartak Hriňová (Biele baletky) - II. liga žiačky WU15 SsFZ

• FK Slovan Trstená 0 - 3 (kont.) MFK Spartak Hriňová (Biele baletky)

1. kolo - Futbalistky MFK Spartak Hriňová U 15 ( Biele baletky) - historicky prvý zápas našich dievčat v II. slovenskej lige v Trstenej vo štvrtok 15.9.2022 dopadol po dlhom čakaní kontumačne v náš prospech kvôli problémom v registrácii hráčok domáceho klubu.V psom daždivom počasí sme si na Orave aspoň priateľsky zahrali a tešili sa na dlhú cestu domov.

MFK Spartak Hriňová (Biele baletky) 0 - 4 (0 - 1) MFK Tatran Liptovský Mikuláš

2. kolo. II. liga žiačky WU15 SsFZ - MFK Spartak Hriňová (Biele baletky) a ich prvý domáci zápas 17.9.2022. Za 3 dni 2 zápasy.Na domácom ihrisku sme privítali minuloročné víťazky MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Dievčatá bojovali, snažili sa v rámci momentálnych schopností hrať s ťažkým súperom, ktorého sme určite potrápili.Prvý polčas skončil našim nešťastným vlastným gólom 0 -1. V druhom polčase rozhodli súperove 3 rozdielové hráčky. Ďakujem dievčatám za obetavosť v tvrdých súbojoch a bojovnosť. Z chýb sa poučíme a zlepšíme. Nikomu nedáme kožu zadarmo.

tréner, foto, text: Anton Trebuľa - Kečkár,